V přírodě se cítím jako ryba ve vodě. Mým posláním je přiblížit lidem přírodu, aby v ní opět našli své místo a navázali s ní spojení. Jako zooložku mne nesmírně baví sdílet své znalosti o přírodě již s těmi nejmenšími dětmi. Posledních 12 let  se věnuji průvodcovství, environmentální výchově a osvětě. Díky mé praxi v ochraně přírody ráda lidi inspiruji k vlastním činům pro krajinu, ve které žijeme.

Tvořím, tedy jsem

Jsem zooložka na volné noze, vášnivá ornitoložka, což už samo o sobě naznačuje, že jsem svobodomyslné stvoření. Nejsem ale přelétavá, držím se toho, co umím.

Jsem tvůrkyní svého života. Maminka tomu říká "paličatá", ale mám to po ní. Mám ráda nejen život, ale i lidi. A protože 1+1 je jednoduchá rovnice, tak ze srdce ráda tvořím pro lidi.

Jsem milující máma. S dětmi jsem objevila nejen své lepší já, ale také zapomenutou energii  dětí, která může pomoci lidstvu. Díky dětem znám své poslání.

No a jsem také horalka a obdivovatelka koní. Obojí energie mi pomáhá žít s pozitivní myslí v tomto úžasném, barevném a bláznivém světě.

 • toulky přírodou
  Vyrážíš také rád(a) ve svém volném čase jen tak se toulat přírodou?
 • společný čas
  Trávíš také rád(a) smysluplně a hodnotně čas se svými dětmi?
 • poznání
  Zapojuješ se také rád(a) aktivně do poznávání nových věcí?
 • ruce k dílu
  Také rád(a) přiložíš své šikovné ruce k práci pro přírodu a naší krajinu?